НАШЕ ПОРТФОЛІО
ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ 1 - 4 КЛАСІВ.

Це відділ, з якого дитина відкриває країну Мудрої Книги. Абонемент та читальна зала облаштовані так, щоб нашим книголюбчикам та казкознавчикам почувалось зручно та затишно. Яскраві книжкові виставки, тематичні полиці, викладки літератури, які оформлені з любов’ю та фантазією, приваблюють користувачів- дітей.

Наші читачі - це діти від одного року народження до 10-11 років, батьки, вчителі, вихователі і взагалі всі ті, хто працює з дітьми та книгою для дітей.

Дитина – маленький допитливий дослідник, вона починає пізнавати навколишній світ, тому і виникають численні запитання до дорослих. Саме книга та поради бібліотекарів-спеціалістів стають надійними помічниками у сімейному вихованні.

АБОНЕМЕНТ

На абонементі цього відділу знаходяться книжки різні за тематикою та жанрами. Будь-яку з цих книжок читач може взяти додому. Книжкові полиці допомагають дітям зорієнтуватися в книжковому просторі, а бібліотекар абонементу завжди поцікавиться думкою щодо прочитаного, спитає, що ще хотів би почитати відвідувач, добере необхідну літературу.

/Files/images/DSCN1395.JPG/Files/images/DSCN1372.JPG

ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ

В читальному залі світло та затишно. Привітні бібліотекарі, цікава вам література та постійно поновлювані книжкові виставки створюють атмосферу доброзичливості та творчості. Тут ви знайдете різноманітні дитячі журнали, які можна почитати і навіть зробити саморобку – вирізати та склеїти її з додатку до журналу. Саморобку можна залишити для бібліотеки, підписавши своє ім'я. В читальному залі часто проходять зустрічі, вікторини.

/Files/images/DSCN0124.JPG/Files/images/DSCN0119.JPG

ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ 5-9 КЛАСІВ

До ваших послуг спеціалізований універсальний фонд: енциклопедії, словники, довідники, найновіші видання по економіці, менеджменту, маркетингу, з історії, соціології, права, мовознавства та літературознавства. Для підлітків найсучасніші журнали і газети, книжкові новинки українських та зарубіжних авторів, світові бестселери.

АБОНЕМЕНТ

Абонемент пропонує відвідувачам взяти книжки додому. Фонд складається з різної література: науково-популярної, історичної, педагогічної, довідкової та художньої. Переважна більшість художньої літератури становить література за шкільною програмою. Пропонується також література для поціновувачів детективної і пригодницької літератури, психологічного роману і наукової фантастики, фентезі. Бібліотекар уважно стежить за смаками відвідувачів, складає списки рекомендованої літератури для окремих груп читачів. Спілкуючись з читачами та організовуючи тематичні книжкові виставки, бібліотекарі популяризують книжковий фонд та допомагають читачам обрати найцікавішу для кожного книгу.

/Files/images/DSCN1397.JPG/Files/images/DSCN1369.JPG

ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ

Читальний зал відділу приваблює читачів не тільки добре підібраним фондом та широким вибором періодичних видань, але й доброзичливим ставленням бібліотекарів до відвідувачів. Тут завжди допоможуть читачам знайти потрібну і найповнішу інформацію, навчать користуватися наявним довідково-бібліографічним апаратом та довідковою літературою. Різноманітні ігри, вікторини, літературно-музичні вечори, фольклорні свята, зустрічі з цікавими людьми – всі ці заходи є частими гостями читального залу.

/Files/images/DSCN1401.JPG/Files/images/DSCN0573.jpg

ІНТЕРНЕТ- ВІТАЛЬНЯ

Де користувачі бібліотеки мають можливість безкоштовно, вільно користуватися комп’ютером та доступом до мережі Інтернет.

/Files/images/DSCN1376.JPG/Files/images/SDC11790.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 783

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.